Новини

Дамите изостават с 0:2 във финала срещу Марица

 

 

 

Във втората среща от финалния плейоф на Демакс+ лига дамският ни тим записа загуба.

В зала „Левски София“ волейболистките на старши треньора Денислав Димитров отстъпиха с 0:3 (16:25, 16:25, 22:25) срещу шампионките от „Марица“.

Така в серията, в която се играе до 3 победи от 5 мача, тимът ни изостава с 0:2. Третият дуел е в понеделник в Пловдив от 18,30 ч.

При нужда от четвърти и пети двубой те ще са съответно на 30 април в София и на 3 май в Пловдив.

В първия гейм днес „сините“ стояха близо до съперника до 10:12, след което той натрупа аванс. Във втория маричанки направиха това отначало и дръпнаха с 2:0.

В третата част нашите момичета бяха равностойни на „Марица“, като 2 пъти догониха гостенките в резултата, но не успяха да стигнат до нещо повече.

Най-резултатна в синьо днес беше Мария Златанова с 10 точки (1 блок). 9 добави капитанът Славина Колева.

Покажи всички публикации