Девойките се класираха за полуфиналите на държавното
"Сините" девойки до 20 години ще играят в полуфиналите на държавното първенство.
В столичната зала "Христо Ботев" воденият от Денислав Димитров тим спечели втория си мач от груповата фаза с 3:1 (25:18, 25:22, 23:25, 28:26) срещу ВА "Стойчев-Казийски".
След като отстъпиха в третия гейм, "сините" наложиха волята си в четвъртия и затвориха двубоя.
Така с 2 победи и 6 точки отборът ни няма как да бъде изместен от едно от първите 2 места в крайното класиране и съответно си гарантира участие в топ 4.
Утре от 11 часа в последния мач от групата момичетата ни, голяма част от които са част и от женския състав на "Левски", срещат "Звезди 94".