Новини

Момичетата до 13 се класираха за регионалните финали след 3 чисти победи

 След 3 чисти победи в зала "Левски София" днес "сините" момичета до 13 години спечелиха убедително групата си и се класираха за финалната четворка на регион "Витоша".

Във формата, в който се играе до 2 от 3 гейма, воденият от Нора Тонева тим записа успехи с по 2:0 срещу ВАСК, "Люлин" и "Лъвски сърца".

Първото място в групата донесе директна квота за финалите на регион "Витоша", а също така и класиране за заключителната фаза на държавното първенство.

В нея ще участват всички отбори от топ 4 на региона. Неговите полуфинали, мач за 3-ото място и финал пък ще се проведат на 25 май.

Покажи всички публикации