Момичетата до 18 години с убедителна победа и във втория мач от държавните финали
Тимът ни за момичета до 18 години записа убедителна победа и във втората си среща от групата на държавните финали, които се провеждат в зала "Левски София".
Воденият от Денислав Димитров тим се наложи над ЦПВК с 3:0 (25:14, 25:20, 25:,11).
Така на върха във временното класиране "сините" имат пълен актив от 2 успеха и 6 точки и са много близо до класиране за полуфиналите.
Утре от 12 ч е последният мач за момичетата ни от груповата фаза. Съперник е "Любо Ганев-Автосвят".