Момичетата до 18 години ще спорят за титлата с Марица
"Синият" тим за момичета до 18 години ще спори за титлата от държавното първенство.
Състезателките на треньора Денислав Димитров спечелиха убедително и полуфиналния си двубой срещу "Миньор" след 3:0 (25:14, 25:14, 25:16) в зала "Левски София", където се провежда заключителната фаза от сезон 2025/2026.
Така утре в нея нашите момичета излизат срещу "Марица" в спор за златните медали.
Пловдивчанки надвиха 3:1 ЦПВК в другия полуфинал.