Новини

Момичетата до 18 години ще спорят за титлата с Марица

 

"Синият" тим за момичета до 18 години ще спори за титлата от държавното първенство.

Състезателките на треньора Денислав Димитров спечелиха убедително и полуфиналния си двубой срещу "Миньор" след 3:0 (25:14, 25:14, 25:16) в зала "Левски София", където се провежда заключителната фаза от сезон 2025/2026.

Така утре в нея нашите момичета излизат срещу "Марица" в спор за златните медали.

Пловдивчанки надвиха 3:1 ЦПВК в другия полуфинал.

Покажи всички публикации