Дамите се окичиха със сребърните медали в първенството
Дамският ни тим, който бе създаден през лятото на 2022 г., заслужи сребърните медали в Демакс+ лига.
В трета среща от финалния плейоф на първенството волейболистките на старши треньора Денислав Димитров отстъпиха с 0:3 (11:25, 17:25, 12:25) срещу „Марица“ в Пловдив.
Така серията (0:3) и съответно титлата отидоха на сметката на шампионките.
„Сините“ състезателки за втора година поред стават вицешампионки. Те играха и финал за купата на България, който загубиха отново от „Марица“.
Днес най-резултатна за нашия тим с 11 точки (2 аса, 1 блок) бе капитанът Славина Колева.
За второто място женският ни тим, който е съставен предимно от момичета, които могат да играят и при девойките до 20 г., получи премия от 5000 евро.