Новини

Девойките срещу ЦСКА в полуфиналите на държавното

 

Девойките ни до 20 години ще имат вечно дерби в полуфиналите на държавното първенство.

Воденият от Денислав Димитров тим ще излезе утре в столичната зала "Христо Ботев" срещу ЦСКА в спор за финала, след като завърши на първо място в групата си. "Червените" от своя страната са втори.

В последната среща от груповата фаза "сините" момичета, повечето от които са част и от женския ни състав, победиха убедително "Звезди 94" с 3:0 (25:13, 25:16, 25:14) и така приключиха с пълен актив от 9 т.

Покажи всички публикации