Девойките тръгнаха с чиста победа на финалите
С чиста победа стартираха "сините" девойки до 20 години в държавните финали, които се провеждат в столичната зала "Христо Ботев".
Воденият от Денислав Димитров наложи волята си с 3:0 (25:17, 29:27, 25:22) над ЦПВК. В завързания втори гейм нашите момичета, повечето от които са част и от женския ни състав, успяха да пречупят съпротивата на противника и да предначертаят успеха.
Утре от 11 часа "сините" срещат ВА "Стойчев-Казийски", а в петък от същия час е двубоят със "Звезди 94". Първите два отбора от групите играят полуфинали.