Момичетата до 18 години без грешка в групата, срещат Миньор в полуфинала на държавното
Нашият отбор за момичета до 18 години завърши безапелационно на първото място в групата от държавните финали, които се провеждат в зала "Левски София".
Възпитаничките на треньора Денислав Димитров победиха с 3:0 (25:19, 25:15, 25:14) "Любо Ганев-Автосвят" в последната си среща. Така те приключиха на върха с 9 точки и 9:0 геймова разлика.
Утре в полуфиналите съперник на "сините" ще е вторият от другата група "Миньор".
"Марица" и ЦПВК също ще спорят за влизане във финала.