Новини

Момичетата до 18 години убедително се класираха за финалите

 

"Синият" тим при момичетата до 18 години убедително спечели квалификацията в Кюстендил след 3 чисти успеха и като първи в крайното класиране единствен се сдоби с директна квота за държавните финали.

В първия мач за деня състезателките на Нора Тонева спечелиха с 3:0 (25:22, 26:24, 25:10) срещу ВА "Стойчев-Казийски".

Така в последната среща от групата нашите момичета си оспорваха квотата с домакините от "Велбъжд".

Победиха уверено - 3:0 (25:15, 25:14, 25:21).
"Велбъжд" и ВАСК отиват на допълнителна квалификация.

Покажи всички публикации