След 2 чисти победи момчетата до 18 години спорят с ЦСКА за директно класиране на финалите
След 2 чисти победи в зала "Левски София" днес тимът ни за момчета 18 години утре ще излезе в дуел срещу ЦСКА за директна квота за държавните финали.
"Червените" също са с 2 успеха в квалификацията, а вечното дерби стартира в 11 часа. Само първият в крайното подреждане отива на финалите. Вторият и третият ще имат шанс чрез допълнителна квалификация.
Момчетата на Десислава Величков се наложиха за старт на деня с 3:0 (25:9, 25:13, 25:18) над "Раковски" (Севлиево). Последва 3:0 (25:22, 25:19, 25:12) срещу "Добруджа".
ЦСКА също се справи чисто с тези съперници. Заради по-добро точково съотношение нашият тим е на първата позиция.