Юношите завършиха победно групата, срещат ВАСК в полуфиналите на държавното
Тимът на „сините“ юноши до 20 години завърши победно участието си в груповата фаза на държавното първенство.
Момчетата на треньора Христо Цветанов, голяма част от които са и в редиците и на шампионския ни мъжки отбор, биха 3:0 (25:11, 25:20, 25:21) „Пирин“ (Разлог).
Така те завършиха с 3 успеха и 9 точки на първото място в групата и в полуфиналите утре ще се изправят срещу ВА „Стойчев-Казийски“.
Цветанов даде днес шанс за изява на повечето от състезателите си. Най-резултатен бе Ерик Георгиев с 11 точки (1 ас, 3 блока). С 10 точки, половината от които след блокада, се отчете Мартин Тотков.
С по 8 точки завършиха Петьо Иванов (1 ас, 2блока), Адриан Ганев (3 блока) и Димитър Пейчинов (1 блок).