Новини

Левски шампион след 3:0 над Славия

Отборът ни за юноши до 19 г. стана шампион на България. Воденият от Андрей Жеков тим разби с 3:0 (25:12, 25:18, 25:22) Славия” на финалния мач, който се игра в бургаската зала “Младост”.
Нашите буквално попиляха съперника с мощния си сервис в първите две части. “Белите” разчитаха основно на привлечения за финалите талант от “Нефтохимик” Денис Карягин. Играта на “Левски София” обаче бе по-балансирана и помогна за аванса от 2:0. В третата част обаче “Славия” заигра по-добре и дори поведе с 4 точки при 20:16, когато нашите момчета започнаха обрат, за да затворят мача след ас на Александър Николов.
“Левски София” загуби само 1 гейм в петте си мача на финалите, като победи последователно “Хебър”, “Пирин”, ЦСКА, “Дея спорт” и “Славия”.

Поздравления за всички състезатели и треньори!